Cześć! Naprawdę mi miło jeśli tu jesteś. Słowem wstępu chciałabym się krótko przedstawić. Mam 19 lat i jestem świeżą studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Bardzo lubię pisać i robić zdjęcia, więc chciałabym zacząć mniej lub bardziej poważnie trenować te zainteresowania. W tamtym roku zaplanowałam budżetowe wakacje do trzech europejskich stolic i dzięki wielu przygodom dowiedziałam się jak planować samemu zagraniczne wyjazdy. W tym roku zorganizowałam wyjazd do Włoch, podczas którego poznałam wielu inspirujących ludzi, przeżyłam jedne z piękniejszych chwil w moim życiu i przede wszystkich dowiedziałam się wiele o sobie.  Mam nadzieję, że ta strona będzie dobrym miejscem na podzielenie się tym, co pozytywnego siedzi w mojej głowie. Niedługo opublikuje posty o moich włoskich wakacjach oraz o tym jak je zaplanowałam, tak że stały się najlepszymi w moim życiu. W zanadrzu mam nie tylko Włochy, ale kilka innych miejsc!

P.S. Wszelkie komentarze nawet te krytyczne czy sugestywne (bardzo) mile widziane! Mam nadzieję, że tu jeszcze zajrzysz! 🙂

Portovenere 2016
Bieszczady 2015
Austria 2016

 

4 thoughts on “O CO CHODZI?”

  1. Dominiko, Ty już masz 19 lat? Chyba żartujesz, bo to by znaczyło, że ja mam…. (oj starzeje się). Jak ten czas szybko płynie. Trzymam kciuki i będę jedną z wielu Twoich fanek.
    A kiedyś będę mogła powiedzieć, że ja Ciebie znam i będę dumna jak paw.

Komentarze: