O CO CHODZI?

Cześć! Naprawdę mi miło jeśli tu jesteś. Słowem wstępu chciałabym się krótko przedstawić. Mam 19 lat i jestem świeżą studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Bardzo lubię pisać i robić zdjęcia, więc chciałabym zacząć mniej lub bardziej poważnie trenować te zainteresowania. W tamtym roku zaplanowałam budżetowe wakacje do trzech europejskich stolic i dzięki wielu przygodom dowiedziałam się jak planować samemu zagraniczne wyjazdy. W tym roku zorganizowałam wyjazd do Włoch, podczas którego poznałam wielu inspirujących ludzi, przeżyłam jedne z piękniejszych chwil w moim życiu i przede wszystkich dowiedziałam się wiele o sobie.  Mam nadzieję, że ta strona będzie dobrym miejscem na podzielenie się tym, co pozytywnego siedzi w mojej głowie. Niedługo opublikuje posty o moich włoskich wakacjach oraz o tym jak je zaplanowałam, tak że stały się najlepszymi w moim życiu. W zanadrzu mam nie tylko Włochy, ale kilka innych miejsc!

P.S. Wszelkie komentarze nawet te krytyczne czy sugestywne (bardzo) mile widziane! Mam nadzieję, że tu jeszcze zajrzysz! 🙂

Portovenere 2016
Bieszczady 2015
Austria 2016

 

4 comments / Add your comment below

  1. Dominiko, Ty już masz 19 lat? Chyba żartujesz, bo to by znaczyło, że ja mam…. (oj starzeje się). Jak ten czas szybko płynie. Trzymam kciuki i będę jedną z wielu Twoich fanek.
    A kiedyś będę mogła powiedzieć, że ja Ciebie znam i będę dumna jak paw.

Komentarze:

%d bloggers like this: